Uzaktan Finans Eğitimi Programı

Uzaktan Finans Eğitimi Programı

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM), 4 Mayıs – 2 Haziran 2015 tarihleri arasında “Finansçı Olmayanlar İçin Finans Uzaktan Eğitim Programı” gerçekleştirecektir.
Eğitim; Finansal Yönetimin Amacı ve Faaliyetleri, Finansal Araçlar, Finansal Tablolar ve Finansal Tablolar Analizi, Temel Finans Matematiği, Bütçeleme, Finansal Kuruluşlar, Finansman Kaynakları, İşletme Sermayesi Yönetimi, Dış Ticaretin Finansmanı, Finansal Teknikler, Finansal Piyasalar, Proje Değerlemesi, Risk Yönetimi, Portföy Optimizasyonu ve Kurumsallaşma – Kurumsal Yönetime Geçiş konularını içermektedir.
Dersler hafta içi beş akşam 19.30 – 21.00 saatleri arasında canlı olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar dersleri canlı olarak internet üzerinden takip edecek ve eğitmenlerimizle sorularını ders esnasında yöneltebileceklerdir. Canlı dersi kaçıran katılımcılar kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme girerek dersleri daha sonra izleme imkanı bulabilmektedirler. Eğitim sonunda internet üzerinden yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Kontenjanın 50 kişi sınırlı olması nedeniyle kayıtlarda başvuru tarihi dikkate alınacaktır.

Programı aşağıda yer alan eğitime, ilgi duyan tüm üyelerimize ücret mukabili katılabilecektir.

Üyelerimize duyurulur…..
ek-1