TOBB TARAFINDAN GÖNDERİLEN EĞİTİM YARDIMINI ÖĞRENCİLERE ULAŞTIRDIK

01/10/2019

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımında bulundu.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılan bot  ilgili olarak yaptığı açıklamasında; Malzeme ve kalite bakımından değerlendirilerek 900 adet kışlık bot alınmıştır.

İlçe Merkezinde bulunan 9 adet İlk/Orta Okul Müdürlükleri ile odamız tarafından yapılan yazışma sonucu, tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere, Kışlık Bot’ ların ulaştırılması için Odamız Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından bizzat Okul Müdürlüklerine teslim edildi. Ticaret ve Sanayi Odamızın yapmış olduğu dağıtımda Ak Parti İlçe Başkanı Abdulvahap AKTAR eşlik etti.

Buradan önemli katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne, Yönetim Kurulu Başkanımız M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğimizi temsil edecek olan kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğrencilerimiz Kışlık botlarını  iyi günlerde kullanmalarını diliyorum’ diyerek açıklamada bulundu.