ODAMIZ AKREDİTASYON DENETİMİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ.

17/12/2018

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) 2017 yılından bu yana sahip olduğu Akredite Oda Belgesi yenileme denetimi başarıyla tamamlandı.
TOBB bünyesindeki Oda ve Borsaların hizmetlerini 5 yıldızlı ve sürdürülebilir olarak verebilmesi için oluşturulan sistemde 2 yıldır Akredite Oda unvanıyla yer alan Birecik TSO, “Ulusal Klaslama ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu” olan Türk Loydu Vakfı’nın Başdenetçisi Mümin Bakkal tarafından 17 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamlayarak Akredite Oda unvanını yenilemiş oldu.

Birecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent BİLGİN , Meclis  Üyesi Murat YAĞIBASAN ve Oda personelinin hazır bulunduğu açılış toplantısının ardından Birecik TSO birimlerinin akreditasyon standardına uygunluğu denetlendi. Akreditasyon standartları çerçevesinde onüç başlıkta sürdürülen incelemelerin ardından kapanış toplantısında söz alan Türk Loydu Vakfı Başdenetçisi Mümin BAKKAL, “Birecik TSO’nun 2017 yılından bu yana yer aldığı akreditasyon sisteminin gerekliliklerini başarıyla yerine getirdiğini; hizmet kalitesini arttırdığını görmek bizleri de mutlu etti” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2018-12-19 at 13.11.54