BİRECİK TSO,VERGİ REKORTMENLERİ PLAKET TAKDİM TÖRENİ DÜZENLEDİ

26.11.2020

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından Enver Nebihe Karaata Kültür Merkezinde, ilçemizde 2019 yılında en çok vergi veren gerçek ve tüzel kişilere plaket takdim töreni düzenlendi.

Törene, Birecik Kaymakamı Sayın Mehmet Fatih KOCA, Birecik Belediye Başkanı Sayın Mahmut MİRKELAM, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sadettin BİLGİN, Birecik Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Sayın Adem BİLMEZ, Oda Üyelerimiz ve Birecikli iş insanları katıldı.

Vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 10’a giren mükelleflerin plaketleri, Kaymakamımız Sayın Mehmet Fatih Koca ile diğer protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Törende, ilçemizde en yüksek oranda vergi ödeyerek vergi rekortmenleri sıralamasına giren üyelerimize ve mükelleflerimize  teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN, kazançlarının ve başarılarının devamını diledi.

Tören, Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN’in, ilçemizdeki hizmetlerinden dolayı Birecik Kaymakamı Sayın Mehmet Fatih KOCA ile Birecik Belediye Başkanı Sayın Mahmut MİRKELAM’a plaket takdim etmesiyle son buldu.