BİRECİK TSO ONLİNE HİZMETE BAŞLADI

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı üyeler, ihtiyaçları olacak Faaliyet Belgesi, Sicil kayıt sureti, ihale durum belgesi, ortaklık teyit belgelerini Oda’ya gelmeden yeni online işlemler sistemi üzerinden işyerlerinde evlerinde 7/24 online olarak alabilecekler. Üyelerin bu işlem için şifre belirlemeleri ve kendi şifrelerini kullanmaları yeterli olacak. Bunun yanı sıra BTSO üyesi firmalar, online tahsilat işlemi için sistem üzerinden borç durumlarını sorgulayabilecek ve aidatlarını kredi kartları ile ödeyebilecek.

 Üyelerimizin e-imzalı olarak Faaliyet Belgesi, Sicil kayıt sureti, ihale durum belgesi, ortaklık teyit belgelerini alabilmesi için sisteme sadece firma yetkilisinin kayıt olması gerekiyor. Ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde de kayıtlı olmalıdır. Söz konusu yetkilinin cep telefonuna sms ile şifre ulaştırılmaktadır. Bu kayıt işleminden sonra sisteme giriş işlemi, kayıt anında, belirtilen e-posta adresi ve sms ile gelen şifrelerle yapılabilmektedir. Teknik destek almak isteyen üyelerimiz Odamızla iletişime geçebilir.

    Sayın Üyelerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yenilediğimiz online işlemler hizmetimizden artık 7/24 borç sorgulama ve e-belge talebinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken https://ebelge.tobb.org.tr/loginform.php  web adresinden üyelik oluşturup,


AİDAT ÖDEME İŞLEMLERİNİZİ
https://ebelge.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.php Web adresinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Destek: 0(414) 652 11 65 – 0(414)652 90 95

000000