BİRECİK OSB’DE ÜÇ FABRİKA BİRDEN TEMEL ATMAYA HAZIRLANIYOR.

03/10/2019

Birecik OSB’de alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları devam ederken, yatırımcılar bir yandan inşaat çalışmalarına kasım ayında başlayacaklar. 1150 dönüm arazi üzerine planlanan sanayi bölgesinde yüzde 70 arsalarının tahsis edildiği ve yatırımcıların hızla inşaat çalışmalarına başlayacakları bildirildi.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odasına gelen yatırımcılar ve Sayın İlçe Kaymakamımız Dr. Fatih ÇELİKKAYA katılımasıyla, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Halil ÖZALTAY, Bülent BİLGİN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Abdullah ARAR ve Mehmet YENİÇELEN yapılan görüşmede hazır bulundular. Firma yetkilileri ile yapılan bu görüşmede Kasım ayı içerinde inşaata başlayacaklarını belirttiler.

 Sayın Kaymakamımız Dr. Fatih ÇELİKKAYA ve Yönetim Kurulumuz Fabrikaların yapılmasının mutluğunu dile getirerek yatırım yapacak olan firmalara teşekkürlerini ilettiler.

 Birecik Organize Sanayinde (OSB)  Kasım ayı içerisinde ilçemiz organize sanayi bölgesinde AKS Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKSOY, GÜMÜŞ Elektronik Gıda Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü GÜMÜŞ ve AR-GE Prefabrik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir CULBAN,  Birecik Organize Sanayi Bölgesinde temelini atıp fabrika yapımına başlayacaklarını belirtiler.

WhatsApp Image 2019-10-03 at 16.05.55