BAŞKANIMIZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

23/06/2020

 

Birecik Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı  ve Birecik Organize Sanayi Bölgesi Başkan vekili Sadettin BİLGİN Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu. 110 Hektar alan üzerinde kurulacak olan Birecik ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Birecik OSB’de çalışmalar devam ediyor. OSB’deki incelemelerinin ardından Başkan Sadettin BİLGİN, kurulacak olan fabrikaların yerlerini gezdi. Binlerce Birecik’liye iş imkânı sağlayacak ve kurulacak olan fabrikaların yerlerini gezen Başkan Bilgin, Elektrik alt yapısının yapımını üstlenen Efendioğlu Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı İrfan KILIÇ ile sohbet edip yapılan elektrik alt yapı çalışmaları hakkında bilgi aldı. OSB Müdürü Muhammed DEMİR, Elektrik kontrolör Mühendisi Ahmet ŞEKERÇİ ve Gökhan GÜLSOY,  Başkan Sadettin BİLGİN’e OSB’de yapılan yatırım ve projeler hakkında bilgi verdi.

BİRECİK OSB’YE HER ZAMAN DESTEK SAĞLAYACAĞIZ

OSB’deki çalışmalara Birecik Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman destek sağlayacaklarını elimizden gelen ne varsa ilçemiz için yapacağız dedi.

Başkan Sadettin BİLGİN, şunları söyledi.

“Şehrimiz adına çok önemli bir proje olan ve birçok aileyi ilgilendiren Organize sanayi bölgemiz 110 hektar üzerine inşa edilecek olan fabrikaların başlamaları bizleri sevindirmektedir. Ekonomik anlamda Birecik’i büyütebilecek, sanayi sektörünü geliştireceğiz. Birecik Ticaret ve Sanayi Başkanlığı olarak Organize Sanayi Bölgesine yapılan her yatırımı kendi yatırımı olarak gören, hepsinin şehrin kalkınmasında önemli yer olduğuna inanan bir yapıda hareket ediyoruz. İlerleyen yıllarda ilçemizi sanayi şehri yapmayı hedefledik ikinci Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalara başladık dedi.