BAŞKAN BİLGİN’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SADETTİN BİLGİN RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE BİR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

BİLGİN, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Sevinç ve mutluluğun paylaşıldığı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Hepimiz için büyük anlam taşıyan bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, millet olma şuurunun kuvvetlenerek daha yoğun yaşandığı istisnai günlerdir.
Bu kutsal günleri fırsat bilerek, ulusal birlik ve beraberliğimizi her koşulda korumalı, iyiye ve güzele yönelmeli, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimsemeli, gönül ve ruh birliği içinde hareket ederek birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın aileleri olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin, bütün hemşerilerimizin, Birecik ve Halfeti’de bulunan üyelerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik eder, Mübarek Ramazan Bayramının zamsız yıllara vesile olmasını temenni ederim.