BAŞKAN BİLGİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

29.07.2020

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sadettin BİLGİN mesajında; “Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramını daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Manevi duygularımızın yoğun yaşandığı bu günlerde insanlarımız aynı düşünce ve değerlerde buluşmakta, dargınlıklar, kırgınlıklar unutulmakta, dostluk ve kardeşlik duyguları daha yoğun yaşanmakta, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimiz kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan, ülkemizi de olumsuz etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle Kurban Bayramı’nda ailelerimizi ziyaret ederken, alıştığımız bayramların dışında bir bayram heyecanı bizleri bekliyor olacak. Olağan üstü bir dönemde olduğumuz unutulmamalı, birbirimizi uyarmalı, sağlık otoritelerince tavsiye edilen önlemleri dikkate alarak sevdiklerimizi korumalıyız.

Her günümüzün bayram sevinci içerisinde geçmesi, salgın hastalıkların bir an önce sona ermesi, nice bayramların hep birlikte yaşanması dileğiyle, başta şehit ailelerimiz olmak üzere, tüm hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramımızın ülkemize ve bütün İslam âlemine huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.