MECLİS BAŞKANLIK GÖREVİNE AHMET AÇILAN SEÇİLDİ.
BAŞKANIMIZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
BAŞKANIMIZ SADETTİN BİLGİN TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE BAKANLA KONUŞTU
ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR…
BAŞKAN BİLGİN’DEN BAYRAMI MESAJI…

BTSO GÜNCEL HABERLER

MECLİS BAŞKANLIK GÖREVİNE AHMET AÇILAN SEÇİLDİ.

23/06/2020 Odamızın uzun yıllar yönetim kurulu ve meclis üyeliğinde bulunan ve Nisan 2018'de Meclis Başkanı olarak seçilen Fevzi YAŞAR, Meclis Başkanlık Görevini yeni seçil..

BAŞKANIMIZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

23/06/2020   Birecik Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı  ve Birecik Organize Sanayi Bölgesi Başkan vekili Sadettin BİLGİN Organize Sanayi Bölgesinde incelemel..

BAŞKANIMIZ SADETTİN BİLGİN TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE BAKANLA KONUŞTU

03/06/2020 Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN katıldığı telekonferansta Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'ye Birecik ve Halfe..

ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR…

Değerli Üyelerimiz; COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında,ülkemizin normalleşme dönemine girmesiyle Odamızın çalışma saatleri sizlere daha iyi ..

BAŞKAN BİLGİN’DEN BAYRAMI MESAJI…

Birecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN,Bayramda herkesin evlerinde olması gerektiğini belirterek, önlerindeki onlarca bayramı kaçırmamak, birilerin..

BAŞKAN BİLGİN’İN BİRECİK VE ÇEVRE KÖY HALKINDAN GELEN TALEPLERİ İLE İLGİLİ YAZISI.

20.05.2020 Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN,Birecik ve Çevre Köy halkından gelen talepleri başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ'e . Şanlıur..

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SADETTİN BİLGİN’İN İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA YAZISI….

11.05.2020 Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN , İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU'ya,hafta sonları  petrol ofislerinin çalışma sorunlarını ve Birecik/Halfeti -Gaz..

NEFES KREDİSİ KOBİLERE NEFES ALDIRACAK…

30.04.2020 BİRECİK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SADETTİN BİLGİN - “NEFES KREDİSİ FİNANS SORUNU YAŞAYAN KOBİLERiMİZE BU SÜREÇTE NEFES ALDIRACAK” DENİZBANK BİRECİK ŞUBESİ..

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SADETTİN BİLGİN’İN COVİD-19 SALGINI HAKKINDA DÜŞÜNCELERİ…

26.03.2020 Yönetim Kurulu Başkanımız Sadettin BİLGİN,ülkemizin bu günlerde mücadele verdiği Covid-19 salgını ile ilgili görüş ve düşünlerini Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahre..

DUYURU

Sayın Üyemiz, Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin, çalışanlarımız ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla Ticaret ve Sanayi Odamız, Çalışma s..