COVİD 19 DENETİMLERİNE KATILDIK.
ODAMIZDAN BİRECİK İLÇE GARNİZON KOMUTANLIĞINA ZİYARET
BAŞKAN BİLGİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN BİLGİN’DEN 15 TEMMUZ MESAJI…
KOSGEB KOBİ DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ…

BTSO GÜNCEL HABERLER

COVİD 19 DENETİMLERİNE KATILDIK.

..

ODAMIZDAN BİRECİK İLÇE GARNİZON KOMUTANLIĞINA ZİYARET

06/08/2020 İlçemizin yeni Garnizon Komutanı olarak göreve başlayan Asteğmen Musa BAŞKÖY’ü  Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN, Yönetim K..

BAŞKAN BİLGİN’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

29.07.2020 Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Sadettin BİLGİN mesajı..

BAŞKAN BİLGİN’DEN 15 TEMMUZ MESAJI…

14.07.2020 Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla bir..

KOSGEB KOBİ DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ…

14.07.2020 TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’un katılımı ile gerçekleştirilecek olan seminerde “KOSGEB KOBİ Destekler..

MECLİS BAŞKANLIK GÖREVİNE AHMET AÇILAN SEÇİLDİ.

23/06/2020 Odamızın uzun yıllar yönetim kurulu ve meclis üyeliğinde bulunan ve Nisan 2018'de Meclis Başkanı olarak seçilen Fevzi YAŞAR, Meclis Başkanlık Görevini yeni seçil..

BAŞKANIMIZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

23/06/2020   Birecik Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı  ve Birecik Organize Sanayi Bölgesi Başkan vekili Sadettin BİLGİN Organize Sanayi Bölgesinde incelemel..

BAŞKANIMIZ SADETTİN BİLGİN TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE BAKANLA KONUŞTU

03/06/2020 Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN katıldığı telekonferansta Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'ye Birecik ve Halfe..

ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR…

Değerli Üyelerimiz; COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında,ülkemizin normalleşme dönemine girmesiyle Odamızın çalışma saatleri sizlere daha iyi ..

BAŞKAN BİLGİN’DEN BAYRAMI MESAJI…

Birecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin BİLGİN,Bayramda herkesin evlerinde olması gerektiğini belirterek, önlerindeki onlarca bayramı kaçırmamak, birilerin..