BAŞKAN BİLGİN’DEN YENİ YIL MESAJI…

​​BİRECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SADETTİN BİLGİN YENİ YIL DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI.

Başkan BİLGİN yayımladığı yeni yıl mesajında ​2024 yılının insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.

Başkan BİLGİN mesajında, dünya ve Türkiye için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, sevinçlerin, mutlulukların ve ümitlerin yeniden yeşereceği yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Odamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yeni projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Birecik ve Halfeti’nin kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz.

Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede Birecik’in gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. 2024 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, ilçemizin eksiklerini gidererek güzel şehrimizi özlemini duyduğumuz zirvelere taşımak ve Birecik’in lokomotifi olan Birecik OSB’nin daha fazla istihdam sağlaması için ve ikinci Organize Sanayi Bölgesini İlçemize kazandırmakla beraber, Halfeti ilçemize OSB’yi kazandırmak içinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu ideallerimiz çerçevesinde başta Birecik ve Halfeti’li hemşerilerimizin, Birecik ve Halfeti de bulunan üyelerimizin yeni yılını kutlar, 2024 yılının öncelikle zamsız bir yıl olmasını ülkemize ve tüm dünya halklarına daha fazla sevgi, daha fazla barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.”

      Sadettin BİLGİN
Yönetim Kurulu Başkanı