YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  21 Haziran 2017 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 335 Defa Görüntülendi.
  Birecik TSO İle Özel Çınar Koleji Arasında %15 İndirim Protokolü İmzalandı

  21/06/2017

  Birecik Ticaret ve Sanayi Odası (Birecik TSO) ile Özel Çınar Koleji arasında karşılıklı işbirliğini teşvik etmek ve eğitim hizmetlerinde avantajlar sağlanması amacıyla 21 Haziran 2017 Çarşamba günü “İndirim Protokolü” imzalandı.

  Protokolü; Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR  ve Özel Çınar Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ÇINAR, imzaladı.

  2017-2018 eğitim ve öğretim yılında faaliyete başlayacak olan Birecik Ticaret ve Sanayi Odamıza Kayıtlı Üyelerimizin Çocuklarına Eğitim Ücretlerinde %15 İndirim uygulanacaktır.

  İmza protokolü hakkında konuşan Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR; “Gerçekleşen protokolle birlikte Odamız üyelerinin çocuklarına Liste Fiyatlarına Eğitim masrafları, servis, Kahvaltı, öğle Yemeği kaynak ve kıyafetler dâhil olmak üzere Özel Çınar Koleji eğitim ücretlerinde % 15 indirim uygulanacaktır. 2017- 2018 Eğitim ve Öğretim yılında Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olarak eğitim vereceklerdir, yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımız iyi bir eğitimden geçmiş olacak ve ileriye daha emin adımlar atacaklardır.İmzalanan protokolün iki kurum adına da hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

  BİRECİK TSO PROJELERİ

  İLETİŞİM & ULAŞIM

  Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1 BİRECİK/ŞANLIURFA
  bilgiislem@bireciktso.org.tr
  0.414 652 1165-0.414 652 9095
  Website Copyright Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı All Reserved.

  Gaziantep web tasarım