Bunu Paylaşın

Birecik TSO İle Özel Çınar Koleji Arasında %15 İndirim Protokolü İmzalandı

KOLEJ

21/06/2017

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası (Birecik TSO) ile Özel Çınar Koleji arasında karşılıklı işbirliğini teşvik etmek ve eğitim hizmetlerinde avantajlar sağlanması amacıyla 21 Haziran 2017 Çarşamba günü “İndirim Protokolü” imzalandı.

Protokolü; Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR  ve Özel Çınar Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ÇINAR, imzaladı.

2017-2018 eğitim ve öğretim yılında faaliyete başlayacak olan Birecik Ticaret ve Sanayi Odamıza Kayıtlı Üyelerimizin Çocuklarına Eğitim Ücretlerinde %15 İndirim uygulanacaktır.

İmza protokolü hakkında konuşan Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR; “Gerçekleşen protokolle birlikte Odamız üyelerinin çocuklarına Liste Fiyatlarına Eğitim masrafları, servis, Kahvaltı, öğle Yemeği kaynak ve kıyafetler dâhil olmak üzere Özel Çınar Koleji eğitim ücretlerinde % 15 indirim uygulanacaktır. 2017- 2018 Eğitim ve Öğretim yılında Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olarak eğitim vereceklerdir, yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımız iyi bir eğitimden geçmiş olacak ve ileriye daha emin adımlar atacaklardır.İmzalanan protokolün iki kurum adına da hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.