Halkbank Birecik Şubesi Odamızı Ziyarette Bulundu…
Halkbank Birecik Şubesi Odamızı Ziyarette Bulundu…..
21/09/2017 İlçemize yeni atanan Halk Bank Birecik Şube Müdürü Mustafa Uğur KEKEVİ ve Halkbank’ta Yönetmen Bilal Habeş KARATAŞ odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Müslüm ACAR  ile görüştüler. Odamız Yönetim..
Başkan Müslüm ACAR’dan 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Başkan Müslüm ACAR’dan 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı..
18/09/2017 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında ilk defa bu yıl okulla başlayacak olan minik yavrularımıza ve en az onlar kadar heyecanlı olan ailelerine başarılar diliyorum. Çocuklarımız geleceğimizin en önemli teminatı..
KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI PROJE TEKLİF ÇAĞRISI
KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI PROJE TEKLİF ÇAĞRISI..
KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI “ÜRETİM VE İHRACATTA TEKNOLOJİ SEVİYESİ YÜKSEK, KATMA DEĞERLİ ÜRÜNLERİN VE KOBİ’LERİN PAYININ ARTTIRILMASI” PROJE TEKLİF ÇAĞRISI Katma değerli ve ileri teknolojili sektörler Türkiye ..
Yönetim Kurulu ve Oda Personeli Ortak Toplantısı Yapıldı….
Yönetim Kurulu ve Oda Personeli Ortak Toplantısı Yapıldı…...
TOBB Akreditasyon ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri çalışmaları Hakkında Görüş alış verişinde bulunuldu. Odanın 2017- 2021 Stratejik Planı ve yıllık iş planı ilerlemeleri ile standart revizyonları görüşüldü. Ka..
Nizip Ticaret Borsasından Odamıza Ziyaret….
Nizip Ticaret Borsasından Odamıza Ziyaret…...
Nizip Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mahmut ŞAHİN ile Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Eray ÖLÇAY ve Data Bank Limited Şirketi Yetkilisi Mustafa KAYTAZ ile Odamıza Ziyarette bulundular. Yönetim Kurulu Başkanımı..
Birecik Meslek Yüksek Okulundan Odamıza Ziyaret…
Birecik Meslek Yüksek Okulundan Odamıza Ziyaret…..
Birecik Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK  ve Yüksek Okul Müdür yardımcısı Rüknettin IŞIK, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Birecik Ti..
GÖKLÜ SPOR KLUBÜ YÖNETİMİ VE SPORCULARI ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDULAR
GÖKLÜ SPOR KLUBÜ YÖNETİMİ VE SPORCULARI ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDULAR..
Halfeti Göklü Spor Klubü Yöneticileri ve Futbolcuları Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Göklü Spor Kulubü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAYA, Yönetim Kurulu Üyeleri Yasin BERAN..
Birecik TSO İle Özel Birecik Artı Koleji Arasında %10 İndirim Protokolü İmzalandı.
Birecik TSO İle Özel Birecik Artı Koleji Arasında %10 İndirim Protokolü İmz..
24/08/2017 Birecik Ticaret ve Sanayi Odası (Birecik TSO) ile Özel Birecik Artı Koleji arasında karşılıklı işbirliğini teşvik etmek ve eğitim hizmetlerinde avantajlar sağlanması amacıyla "İndirim Protokolü" imzalandı. 20..
Yönetim Kurulu Başkanımız Müslüm ACAR’dan Taziye Mesajı..
Yönetim Kurulu Başkanımız Müslüm ACAR’dan Taziye Mesajı....
23/08/2017 Odamız meclisi eski Başkanlarından Kadir AÇILAN vefat etmiştir.Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. BİRECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU. TAZİYE YERİ:AYKIL..
BİRECİK SGK MÜDÜRÜ ŞEKERÇİOĞLU ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDU.
BİRECİK SGK MÜDÜRÜ ŞEKERÇİOĞLU ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDU...
Birecik Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü  Ömer ŞEKERCİOĞLU Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm ACAR ve Meclis Başkanımız Hüseyin YAŞAR’ı makamında ziyarette bulundu. Birecik Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Ömer ŞEKERCİOĞL..

BİRECİK TSO PROJELERİ

İLETİŞİM & ULAŞIM

Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1 BİRECİK/ŞANLIURFA
bilgiislem@bireciktso.org.tr
0.414 652 1165-0.414 652 9095
Website Copyright Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı All Reserved.

Gaziantep web tasarım